Kirurgia

Sissejuhatuseks oleks ehk huvitav teada pisut ajalugu.Hambaraviga on tegeletud iidsetest aegadest alates.On teada,et juba Hippokrates kasutas hambavalu eemaldamiseks ja leevendamiseks sibulat, köömneid,aaloed ja nelgiõli. Kui see ei aidanud, siis pandi kuppe ja anti lahtisteid.Kui ka sellest polnud abi, siis prooviti lasta aadrit.

Esimesed hambatangid on aga pärit Indiast juba 8 sajandil enne Kristust .Nendega sai eemaldada vaid liikuvaid hambaid.

Keskajal tegelesid hambaraviga (tol ajal ainult ekstraktsiooniga) aga juba habemeajajad.Peamiselt olid nad iseõppinud "rändarstid" ja nende vastuvõtt toimus laadaplatsidel.

Tänapäeval peavad hambaarstid õppima 5 aastat. Kui on aga soov ja huvi hakata tegelema kirurgiaga, siis lisandub veel 5 aastat otsa.

Meie elame tänapäevas ja sissejuhatav jutuke oli lihtsalt "mahlakas"kõrvalepõige tegelikkusest. (Huvi korral saate seda siiski ise jätkata www.fauchard.com lehte sirvides)

Kui aga olete hädas enda probleemsete hammastega, siis olemegi just selleks välja koolitatud ja saame aidata ka.

Meilt saate abi muuseas ka hambatraumade korral. Igasugusele meie poolt pakutavale kirurgilisele protseduurile eelneb põhjalik diagnostika ja sobiva raviplaani valimine.Vajadusel analüüsid ja digitaalne röntgenoloogiline uuring.Teenused selles vallas kajastuvad suurel määral ka hinnakirjas.